Дослідження & розвитку

Дослідження та розвитку
Дослідження

Дослідження та розвитку послуги
Наші технології досліджень і розвитку послуги включають хімічних комбінація оптимізації може виробляти значно перевищують потреби препарату в ранній стадії розвитку. Шляхом оптимізації і вибрати найбільш ефективний спосіб здешевити синтезу хімічна сполука — — туди можна дістатися за рахунок скорочення на кількість в процесі синтезу, поліпшення виробництво цільових хімічних і скорочення часу це вимагається синтезу.
Технологія консультації
Контрактні дослідження організації, (КДО), є організації, які offords професійних послуг для вітчизняних і зарубіжних продукти, пов'язані з лікарських препаратів і здоров'я. Обслуговування клієнтів, у тому числі: розробка нових медицини, передача технологій, дослідження ринку та д.

Розвиток
Twisun Фарм може виробляти різних високоякісних продуктів і можуть задовольнити різні вимоги клієнтів – фізичних осіб. Ми має якість управління, досліджень і розвитку центрів для забезпечення стабільності виробництва та якість продукції.
Нашій лабораторії (виробничих одиниць: кг, г), експериментальна база (потужність: 10 кг до 100 кг) і заводів (прибутковість: 100 кг для підрозділів) може надати клієнту від грам класу до тоннажу клас продуктів. Наші дослідних центрах, експериментальна база може надати професійних продуктів для задоволення потреб клієнтів для всіх розділів з початку фази клінічних до маркетингу (бізнесу хімічної аутсорсингу та ін.).
Користувальницькі синтез
Ми не тільки пропонують складені, також забезпечують надійний, високоякісних і органічне з'єднання служби. користувачі зазвичай чекають Ціна і доставка домогтися швидкого обороту часу. як тільки починається проект, ми надати копію останніх подій і періодичному звіті клієнту кожні два тижні і потім отримати Відгуки. Прийняти думки і потреб та відгук клієнта ефективно.
Повний робочий день Equivalence(FTE)
ЕПЗ співпраці режим, який є зробити клієнтів продовжити свої власні дослідження і уникнути повторного цитати для нового проекту або підкріплення проекту в той же час.