Про нас

Заснована в 2007 році Шанхай Twisun біо Фарм ЛТД є професійні Національний Hi-Tech виробник, який уніфікує R & D, виробляти, продаж і обслуговування для високий рівень передові проміжні, API для, спеціальних хімічних речовин та натуральної медицини. Зареєстрований капітал становить 2.6 мільйонів доларів, основних засобів понад 16 мільйонів доларів. Twisun в штаб-квартира знаходиться в галузі промисловості Шанхай Jinshan № 2, виробничі площі в Аньхой і Цзянсі провінції, загальна площа 100000 ㎡, більше 300 співробітників. Річний обсяг продажів буде перерва через 50 мільйонів доларів.

Twisun мають повно функційний організаційну структуру і вдосконалена система ядро продукту. Продукт в основному включає в себе в серцево-судинної, антивірусні, antidiabetic, протипухлинного, протигрибкові і deprementia, більше 70 ключових проміжні 6 основних категорій включають Velpatasvir, Daclatasvir, Tenofovir, Ledipasvir, Sofosbuvir, Posaconazole, Saxagliptin, Vorapaxar, LCZ696 і т. д.

Twisun, дотримуючись ", підставі якість для клієнтів першої, управління кредитним, професійні послуги" принцип бізнесу. Ми створили хороший і стабільний співпраці відносини з численними фармацевтичних підприємств від внутрішніх і міжнародних. Продукція експортується до Європи, США, Близький Схід, Індія, Південно-Східної Азії та інших регіонах. Twisun отримала високо затверджені і хороша репутація від ринку та клієнтами.

Так само, як наш лозунг ми бачимо речі з точки зору клієнта і прагнути, щоб перевершити сподівання замовників. Ми готові співпрацювати з вітчизняними та міжнародними партнерами безпрограшна майбутнє.